Informace o letním táboře
popis tábora a jeho fungování

Kde: tábor leží u obce Meziboří, nedaleko Křižanova, na Českomoravské vrchovině

Kdy: 18. 7. - 1. 8. 2020, čas a místo srazu a návratu bude upřesněno

Účastnický poplatek: 3 800,- Kč, cenové zvýhodnění pro členy oddílu Stopaři 300,- Kč tj. 3 500,- Kč. Platbu proveďte do 17. 6. 2020 převodem na účet: 7111230257/0100, Variabilní symbol přijde mailem, při potvrzení zavazného přihlášení na tábor.

Podle příslušných předpisů může na tábor přispět odborová organizace, zaměstnavatel či sociální odbor městského úřadu.

Vedení LT: hlavní vedoucí tábora: Lukáš Nedvěd, kuchař: David Pospíšil, hospodář: Michael Alexa, programák: David Rychlý, zdravotník:

Vedoucí a instruktoři: Jana Brandejsová, Kristýna Hrušková, Otakar Dostal, Samuel Synek, Šárka Věčorková, Hana Belšíková, Alex Dorničák, Lenka Schimmerová, Veronika Ledererová, Katka Holubářová

Popis tábořiště a programu

Tábor je na louce u lesa, skládá se z podsadových stanů, táborové kuchyně s jídelnou a dalších táborových staveb vlastní výroby, bez elektřiny, pitná voda se čerpá z vlastní studny. Děti spí ve stanech s pevnou podlážkou po dvou. Jsou rozděleny do smíšených družin po 6 až 8, které vede zkušený plnoletý vedoucí a instruktor. Děti se podílí na provozu tábora: pomoc v kuchyni při přípravě a vaření jídla, ohřevu vody na sprchování, při nočních hlídkách. Táborový program je motivován společnou celotáborovou hrou a součástí tohoto programu jsou i celodenní výlety s přenocováním mimo tábor (dle počasí).

Mytí v teplé vodě je zajištěno v táborové sprše každý třetí den nebo dle potřeby.

Účastníci jsou úrazově pojištěni.

Návštěvy rodičů jsou z výchovných a hygienických důvodů zakázané. Dále je také zakázáno posílat balíky s potravinami - sladkostmi.

Každý účastník letního tábora podléhá táborovému řádu, dennímu režimu a podrobuje se pokynům vedoucích. Nedodržení táborového řádu může být potrestáno i vyloučením z tábora. Dopravu pro dítě si v tomto případě rodiče hradí sami.

Schůzka s rodiči

Bude se konat dne 17. 6. od 18:15 v naší klubovně - Pavlovská 6, Brno - Kohoutovice. Na tuto schůzku již nebudou posílány další pozvánky. Pokud máte zájem dovědět se víc nebo Vám nebude něco jasné, přijďte. Budeme rádi. Přítomni budou vedoucí a instruktoři.

Fotky z tábora

https://taborystopari.rajce.idnes.cz/ - Přihlašovací údaje budou sděleny na srazu

Kdo potvrdil svoji účast - seznam přihlášených

V případě, že jste se přihlásili a v seznamu se ani po 48 hodinách nevidíte kotkatujte hlavního vedoucího, nebo vyplňte formulář znovu.